Pane (7.x-2.2) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Text
jv: Teks

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Number of values
jv: Jumlahé nilai

en: Add another item
jv: Tambah item liyané
