Pane (7.x-2.2) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Text
lt: Tekstas

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: Mode
lt: Būdas

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Entity
lt: Esybė

en: Number of values
lt: Reikšmių kiekis

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lt: Pateikite kableliu atskirtą argumentų sąrašą perduodama peržiūrom.

en: Entity reference
lt: Nurodyta esybė
