Pane (7.x-2.2) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Text
se: Teaksta

en: Add another item
se: Lasit eará elemeantta
