Pane (7.x-2.2) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: View arguments
sk: Argumenty pohľadu

en: Mode
sk: Režim

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Entity
sk: Entita

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Number of values
sk: Počet hodnôt

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: More link
sk: Odkaz "viac"

en: Custom text
sk: Vlastný text

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: Pane
sk: Panel

en: Panes
sk: Panely
