Pane (7.x-2.2) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Text
sl: Besedilo

en: Mode
sl: Način

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...
