Pane (7.x-2.3) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Text
gl: Texto

en: Display mode
gl: Modo de visualización

en: View arguments
gl: Ver argumentos

en: Mode
gl: Modo

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Configuration
gl: Configuración

en: Number of values
gl: Número de valores

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
gl: Provee unha lista separada por comas dos argumentos a pasar á vista.

en: More link
gl: Ligazón máis

en: More link text
gl: Texto do enlace 'máis...'

en: Custom text
gl: Texto personalizado

en: Machine Name
gl: Nome de sistema

en: Entity reference
gl: Referencia da entidade
