Pane (7.x-2.3) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Text
he: טקסט

en: View arguments
he: ארגומנטים להיבט

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Entity
he: יישות

en: Number of values
he: מספר ערכים

en: Add another item
he: הוספת עוד פריט

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
he: ספק רשימת ארגומנטים מופרדת פסיקים להעברה להיבט.

en: More link
he: קישור להמשך

en: More link text
he: טקסט הקישור לעוד

en: Custom text
he: טקסט מותאם אישית

en: References
he: רפרנס

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Entity reference
he: רפרנס ליישות
