Pane (7.x-2.3) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Mode
nn: Modus

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Add another item
nn: Legg til ei ny rad
