Pane (7.x-2.3) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: Mode
sr: Режим
