Pane (7.x-2.3) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Display mode
sv: Visningsstil

en: View arguments
sv: Argument för vy

en: Mode
sv: Läge

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Change Language
sv: Byt språk

en: Entity
sv: Objekt

en: Number of values
sv: Antal värden

en: Add another item
sv: Lägg till ytterligare alternativ

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
sv: Ange en kommaseparerad lista av argument att skicka till vyn.

en: More link
sv: Länk "mer"

en: More link text
sv: Text för länk "mer"

en: Custom text
sv: Anpassad text

en: References
sv: Referenser

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: Pane
sv: Ruta

en: Panes
sv: Rutor

en: Entity reference
sv: Objektsreferens

en: View used to select the entities
sv: Vy som används för att välja objekten

en: Choose the view and display that select the entities that can be referenced.<br />Only views with a display of type "Entity Reference" are eligible.
sv: Välj vyn och visning som väljer de objekt som kan refereras.<br />Endast vyer med en visning av typ "Objektsreferens" kan väljas.

en: No eligible views were found. <a href="@create">Create a view</a> with an <em>Entity Reference</em> display, or add such a display to an <a href="@existing">existing view</a>.
sv: Inga valbara vyer hittades. <a href="@create">Skapa en vy</a> med en visning av typ <em>Objektsreferens</em>, eller lägg till en sådan visning till en <a href="@existing">befintlig vy</a>.
