Pane (7.x-2.3) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: List
vi: Danh sách

en: Description
vi: Mô tả

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: View
vi: Xem

en: Text
vi: Văn bản

en: View arguments
vi: Tham số View

en: Mode
vi: Chế độ

en: Unlimited
vi: Không giới hạn

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Save Configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Number of values
vi: Số giá trị

en: Add another item
vi: Thêm mục

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
vi: Cung cấp danh sách, phân cách với dấu phẩy, các tham số truyền vào view.

en: More link
vi: Liên kết thêm

en: Machine Name
vi: Tên nội bộ
