Pane (7.x-2.4) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Text
ast: Testu

en: Mode
ast: Mou

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Configuration
ast: Configuración
