Pane (7.x-2.4) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Description
bn: বিবরণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Mode
bn: মোড

en: Unlimited
bn: অসীম

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Add another item
bn: অন্য আইটেম যুক্ত করুন
