Pane (7.x-2.4) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།
