Pane (7.x-2.4) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд
