Pane (7.x-2.4) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Weight
ur: وزن

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Text
ur: متن

en: Mode
ur: طریقۂ کار
