Pane (7.x-2.5) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Weight
af: Gewig

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Configuration
af: Konfigurasie
