Pane (7.x-2.5) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Display mode
ca: Mode de visualització

en: View arguments
ca: Arguments de vista

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Configuration
ca: Configuració

en: Entity
ca: Entitat

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: Number of values
ca: Nombre de valors

en: Add another item
ca: Afegeix un altre element

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
ca: Introduïu una llista d'arguments separats per comes per passar-los a la vista.

en: More link
ca: Enllaç "més"

en: More link text
ca: Text de l'enllaç "més"

en: Custom text
ca: Text personalitzat

en: References
ca: Referències

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Entity reference
ca: Referència d'entitat

en: View used to select the entities
ca: Veure utilitzat per seleccionar les entitats

en: Choose the view and display that select the entities that can be referenced.<br />Only views with a display of type "Entity Reference" are eligible.
ca: Trieu la visualització i visualització que seleccioneu les entitats a les que es pot fer referència. <br /> Només són vàlides les vistes amb una visualització del tipus "Referència d'entitat".

en: No eligible views were found. <a href="@create">Create a view</a> with an <em>Entity Reference</em> display, or add such a display to an <a href="@existing">existing view</a>.
ca: No s'ha trobat cap vista sobre la que es pugui escollir. <a href="@create">Creeu una vista</a> amb una presentació de tipus <em>Referència d'entitat</em>, o afegiu una presentació a una <a href="@existing">vista existent</a>.
