Pane (7.x-2.5) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: List
hi: सूची

en: Description
hi: उल्लेख

en: Language
hi: भाषा

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: View
hi: देखें

en: Text
hi: लेख

en: Mode
hi: प्रकार

en: Unlimited
hi: अनिश्चित

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Entity
hi: इकाई

en: Add another item
hi: एक और आइटम जोड़ें

en: More link
hi: अधिक लिंक

en: Entity reference
hi: इकाई संदर्भ
