Pane (7.x-2.5) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Add another item
hy: Ավելացնել ևս մեկը
