Pane (7.x-2.5) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Text
lv: Teksts

en: Display mode
lv: Attēlošanas režīms

en: View arguments
lv: Skata parametri

en: Mode
lv: Režīms

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Entity
lv: Entītija

en: Number of values
lv: Vērtību skaits

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lv: Norādiet ar komatu atdalītu argumentu sarakstu, ko nodot skatam.

en: More link
lv: Saite Vairāk

en: More link text
lv: Vairāk saites teksts

en: Custom text
lv: Pielāgots teksts
