Pane (7.x-2.5) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Text
mn: Текст

en: View arguments
mn: Аргументуудыг харах

en: Mode
mn: Горим

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Add another item
mn: Өөр зүйл нэмэх
