Pane (7.x-2.5) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Text
pl: Tekst

en: Display mode
pl: Tryb wyświetlania

en: View arguments
pl: Argumenty widoku

en: Mode
pl: Tryb

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Entity
pl: Encja

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Number of values
pl: Liczba wartości

en: Add another item
pl: Dodaj kolejne

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
pl: Wprowadź oddzieloną przecinkami listę argumentów jaka zostanie przekazana do widoku.

en: More link
pl: Odnośnik "więcej"

en: More link text
pl: Tekst odnośnika "więcej"

en: Custom text
pl: Własny tekst

en: References
pl: Powiązania

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Panes
pl: Okna

en: Entity reference
pl: Referencja do encji

en: Target bundles
pl: Wybierz zestawy

en: The bundles of the entity type that can be referenced. Optional, leave empty for all bundles.
pl: Zestawy typu encji, które mogą być powiązane. Opcjonalne, zostaw puste dla wszystkich zestawów.

en: View Mode
pl: Tryb wyświetlania

en: View used to select the entities
pl: Widok używany do wyboru encji

en: Choose the view and display that select the entities that can be referenced.<br />Only views with a display of type "Entity Reference" are eligible.
pl: Wybierz widok i format wyświetlania, używających encji, które mogą mieć referencje. <br />Nadają się tylko widoki z formatem wyświetlania typu "Referencja do encji".

en: No eligible views were found. <a href="@create">Create a view</a> with an <em>Entity Reference</em> display, or add such a display to an <a href="@existing">existing view</a>.
pl: Nie znaleziono odpowiadających widoków. <a href="@create">Utwórz widok</a> używając ekranu <em>referencji encji</em>, lub dodaj taki ekran do <a href="@existing">istniejącego widoku</a>.
