Pane (7.x-2.5) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Text
ug: تېكىست

en: Mode
ug: مودېل

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Configuration
ug: لايىھە
