Pane (7.x-2.6) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Text
bg: Текст

en: Mode
bg: Режим

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта
