Pane (7.x-2.6) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Number of values
bo: ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་གྲངས

en: Add another item
bo: ནང་ཚན་གཞན་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: More link
bo: དེ་ལས་མང་བའི་སྦྲེལ་ཐག

en: More link text
bo: དེ་ལས་མང་བའི་སྦྲེལ་ཐག་ཡི་གེ

en: Custom text
bo: རང་བཟོས་ཀྱི་ཡིག་གེ

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
