Pane (7.x-2.6) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: Text
el: Κείμενο

en: Display mode
el: Τρόπος εμφάνισης

en: Mode
el: Τρόπος

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Entity
el: Οντότητα

en: Number of values
el: Αριθμός τιμών

en: Add another item
el: Προσθήκη ενός ακόμα αντικειμένου

en: More link
el: Σύνδεσμος περισσοτέρων

en: Custom text
el: Προσαρμοσμένο κείμενο

en: Entity reference
el: Αναφορά οντότητας
