Pane (7.x-2.6) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Text
ku: دەق

en: Mode
ku: جۆر

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Number of values
ku: ژمارەی نرخەکان

en: Add another item
ku: زیادکردنی بڕگەیەکی تر
