Pane (7.x-2.6) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: List
nl: Lijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Text
nl: Tekst

en: Display mode
nl: Weergavemodus

en: View arguments
nl: Argumenten bekijken

en: Mode
nl: Modus

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Entity
nl: Entiteit

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Number of values
nl: Aantal waardes

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
nl: Geef een door komma's gescheiden lijst met argumenten op om aan het overzicht door te geven.

en: More link
nl: 'Meer'-link

en: More link text
nl: Tekst 'meer'-link

en: Custom text
nl: Aangepaste tekst

en: References
nl: Referenties

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Pane
nl: Venster

en: Panes
nl: Vensters

en: Entity reference
nl: Entiteitsreferentie

en: Target bundles
nl: Doelbundels

en: The bundles of the entity type that can be referenced. Optional, leave empty for all bundles.
nl: De bundels van de entiteitstypes die gerefereerd kunnen worden. Laat lege om alle bundels te selecteren.

en: Minimum items
nl: Minimum aantal items

en: View used to select the entities
nl: Overzicht voor selectie van entiteiten

en: Choose the view and display that select the entities that can be referenced.<br />Only views with a display of type "Entity Reference" are eligible.
nl: Kies het overzicht en de weergave dat de entiteiten selecteert waarnaar gerefereerd kan worden.<br />Alleen overzichten met een weergave van het type 'entiteitsreferentie' zijn toepasbaar.

en: No eligible views were found. <a href="@create">Create a view</a> with an <em>Entity Reference</em> display, or add such a display to an <a href="@existing">existing view</a>.
nl: Geen geldige overzichten gevonden. <a href="@create">Voeg een overzicht toe</a> met een <em>Entity Reference</em>- weergave, of voeg zo'n weergave toe aan een <a href="@existing">bestaand overzicht</a>.
