Pane (7.x-2.6) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Language
ta: மொழி

en: Weight
ta: நிறை

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: நோக்குக

en: Unlimited
ta: வரையறையற்றது
