Pane (7.x-2.7) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Weight
ar: الوزن

en: View
ar: عرض

en: Text
ar: نص

en: Mode
ar: النمط

en: configure
ar: ضبط

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Entity
ar: الكيان

en: Number of values
ar: عدد القيم

en: Add another item
ar: أضف عنصراً آخراً

en: More link
ar: رابط المزيد

en: More link text
ar: النص الخاص برابط المزيد

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا
