Pane (7.x-2.7) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: List
fil: Listahan

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Language
fil: Wika

en: Weight
fil: Timbang

en: View
fil: Tingnan

en: configure
fil: ayusin

en: Unlimited
fil: Walang hangganan

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
