Pane (7.x-2.7) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Weight
ka: წონა

en: Text
ka: ტექსტი

en: View arguments
ka: არგუმენტების ნახვა

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: configure
ka: კონფიგურირება

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Number of values
ka: მნიშვნელობების რაოდენობა
