Pane (7.x-2.7) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Weight
kk: Салмағы

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: Mode
kk: күй

en: configure
kk: баптау

en: Unlimited
kk: Шексіз
