Pane (7.x-2.7) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Unlimited
kn: ಮಿತಿ ಇಲ್ಲದ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ
