Pane (7.x-2.7) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Configuration
mg: Fanamboarana
