Pane (7.x-2.7) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Weight
ne: वजन

en: View
ne: दृश्य

en: Mode
ne: प्रकार

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
