Pane (7.x-2.1) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Text
az: Mətn

en: View arguments
az: Görünüş arqumenti

en: Mode
az: Rejim

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Entity
az: Entiti

en: Add another item
az: Başqa bir element əlavə edin

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
az: Görünüşə keçmək üçün vergüllə ayrılmış arqumentlər siyahısını təqdim edin.

en: More link
az: Daha çox link

en: More link text
az: Daha çox link mətni

en: Custom text
az: Fərdi mətn

en: Machine Name
az: Maşın Adı

en: Entity reference
az: Entity istinadı

en: View used to select the entities
az: Görünüş obyektləri seçmək üçün istifadə olunur

en: Choose the view and display that select the entities that can be referenced.<br />Only views with a display of type "Entity Reference" are eligible.
az: İstinad edilə bilən obyektləri seçən görünüş və displey seçin.<br />Yalnız "Entiti İstinadı" tipli görünüşlər uyğundur.
