Pane (7.x-2.3) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Display mode
cs: Režim zobrazení

en: View arguments
cs: Views argumenty

en: Mode
cs: Režim

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Number of values
cs: Počet hodnot

en: Add another item
cs: Přidat další položku

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
cs: Poskytuje seznam argumentů oddělených čárkou, které se předají pohledu.

en: More link
cs: Odkaz 'více'

en: More link text
cs: Text odkazu "více"

en: Custom text
cs: Vlastní text

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: Pane
cs: Panel
