Pane (7.x-2.7) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Weight
gu: તરલતા

en: View
gu: જુઓ

en: Text
gu: લખાણ

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત
