Pane (7.x-2.7) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Weight
hu: Súly

en: View
hu: Megtekintés

en: Text
hu: Szöveg

en: Display mode
hu: Megjelenítés módja

en: View arguments
hu: A nézet paraméterei

en: Mode
hu: Mód

en: configure
hu: beállít

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Entity
hu: Entitás

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Number of values
hu: Értékek száma

en: Add another item
hu: Újabb elem hozzáadása

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
hu: Vesszővel elválasztott lista, amely a nézetnek küldendő paramétereket tartalmazza.

en: More link
hu: Tovább hivatkozás

en: More link text
hu: Tovább hivatkozás szövege

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Custom text
hu: Egyéni szöveg

en: View panes
hu: Nézettáblák

en: References
hu: Hivatkozások

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: Pane
hu: Tábla

en: Panes
hu: Táblák

en: Entity reference
hu: Entitáshivatkozás

en: View Mode
hu: Nézetmód

en: pane
hu: tábla

en: View used to select the entities
hu: Az entitások kiválasztásához használt nézet

en: Choose the view and display that select the entities that can be referenced.<br />Only views with a display of type "Entity Reference" are eligible.
hu: Kiválasztható a nézet és a megjelenítő, amely a hivatkozható entitásokat jeleníti meg.<br />Csak az entitáshivatkozás típusú megjelenítővel rendelkező nézetek választhatóak.
