Pane (7.x-2.7) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Mode
ml: മോഡ്

en: configure
ml: ക്രമീകരണം

en: Unlimited
ml: അനിയന്ത്രിതം
