Pane (7.x-2.7) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Weight
mr: मुल्य

en: View
mr: बघा

en: Text
mr: अक्षर

en: configure
mr: कॊनफ़ीगर

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: Configuration
mr: संरूपण
