Pane (7.x-2.7) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: View
th: ดู

en: Text
th: ข้อความ

en: Mode
th: รูปแบบ

en: configure
th: ตั้งค่า

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Add another item
th: เพิ่มรายการอื่น

en: More link
th: เชื่อมโยงเพิ่มเติม

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Custom text
th: กำหนดรูปแบบข้อความเอง

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง
