Panel Parallaxe (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: view
de: Ansicht

en: node
de: Beitrag

en: The content type %name has been updated.
de: Der Inhaltstyp %name wurde aktualisiert.

en: The content type %name has been added.
de: Der Inhaltstyp %name wurde hinzugefügt.

en: Added content type %name.
de: Inhaltstyp %name erstellt.

en: Top (conditional)
de: Oben (bedingt)

en: Bottom (conditional)
de: Unten (bedingt)

en: Parallaxe - 1 column
de: Parallaxe - 1 Spalte

en: Main 1
de: Hauptbereich 1

en: Main 2 (conditional)
de: Hauptbereich 2 (abhängig)

en: Parallaxe Three column 25/25/50
de: Parallaxe drei Spalten 25/25/50

en: Parallaxe - 3 column
de: Parallaxe - 3 Spalten

en: Left 1
de: Links 1

en: Center 1
de: Mitte 1

en: Right 1
de: Rechts 1

en: Center 2 (conditional)
de: Mitte 2 (abhängig)

en: Right 2 (conditional)
de: Rechts 2 (abhängig)
