Panel Parallaxe (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: view
es: vista

en: Panels
es: Paneles

en: node
es: nodo

en: The content type %name has been updated.
es: Se ha actualizado el tipo de contenido %name.

en: The content type %name has been added.
es: Se ha añadido el tipo de contenido %name.

en: Added content type %name.
es: Se ha añadido el tipo de contenido %name.

en: Top (conditional)
es: Arriba (condicional)

en: Bottom (conditional)
es: Abajo (condicional)
