Panel Parallaxe (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: view
fi: näkymä

en: Panels
fi: Paneelit

en: node
fi: solmu

en: The content type %name has been updated.
fi: Sisällön tyyppi %name on päivitetty.

en: The content type %name has been added.
fi: Sisällön tyyppi %name on lisätty.

en: Added content type %name.
fi: Lisätty sisältötyppi %name.
