Panel Parallaxe (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: view
fr: voir

en: node
fr: nœud

en: The content type %name has been updated.
fr: Le type de contenu %name a été mis à jour.

en: The content type %name has been added.
fr: Le type de contenu %name a été ajouté.

en: Added content type %name.
fr: Type de contenu  %name ajouté.
