Panel Parallaxe (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: view
hr: prikaz

en: Panels
hr: Paneli

en: The content type %name has been updated.
hr: Vrsta sadržaja %name je osvježena.

en: The content type %name has been added.
hr: Vrsta sadržaja %name je dodana.

en: Added content type %name.
hr: Dodana vrsta sadržaja %name.
