Panel Parallaxe (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: view
ru: представление

en: Panels
ru: Панели

en: node
ru: материал

en: The content type %name has been updated.
ru: Тип материала %name был обновлен.

en: The content type %name has been added.
ru: Тип материала %name добавлен.

en: Added content type %name.
ru: Добавлен тип материалов %name.

en: Top (conditional)
ru: Шапка (условная)

en: Bottom (conditional)
ru: Подвал (условный)
